Розрахунок тарифів

Розрахунок економічно-обґрунтованих тарифів

 

Відповідно до чинного законодавства розрахунки тарифів підприємство здійснює відповідно до Порядку формування тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869, та надає їх до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), для прийняття рішення про встановлення тарифів. До рішення про встановлення тарифів повинна додаватися структура тарифів.

При застосуванні означеного Порядку формування тарифів виникає ряд проблем, пов’язаних з неоднозначною регламентацією, та необхідність у здійсненні додаткових розрахунків.

Ми можемо виконати розрахунки економічно-обґрунтованих тарифів на послуги водопостачання та здійснити додаткові розрахунки для кореляції діючих тарифів.

За детальнішою інформаціє можна звертатись до співробітників інституту за тел./факс (044) 248-23-23; e-mail: info@nikti.org.ua