Розрахунок ІТНВПВ

Розрахунок ІТНВПВ

 

Індивідуальних технологічних нормативів використання питної води (ІТНВПВ) розраховуються та затверджуються для кожного підприємства окремо. Цей розрахунок дозволяє визначити не обліковані втрати води на підприємствах водопостачання, включити їх до структури собівартості тарифу і, тим самим, наблизити його до економічно-обґрунтованого рівня.

ІТНВПВ поділяються на поточні та перспективні ІТНВПВ.

Поточні ІТНВПВ застосовуються на підприємстві для планування й організації контролю за водогосподарською діяльністю; визначення: обсягів реалізації послуг, їх собівартості та тарифів, нормативних обсягів використання питної води, додаткових об’ємів питної води та стічних вод; обґрунтування потреби у воді для отримання дозволів на спеціальне водокористування.

ІТНВПВ встановлюються для:

– втрат питної води в системах водопостачання;

– технологічних витрат питної води в системах водопостачання;

– технологічних витрат питної води в системах водовідведення.

Перспективні ІТНВПВ використовуються для планування розвитку підприємств, раціонального використання водних та матеріальних ресурсів, енергозбереження і враховуються у інвестиційних програмах як показники ефективності.

Розрахунок ІТНВПВ здійснюється підприємствами самостійно або на підставі договорів з іншими суб’єктами господарювання, укладених відповідно до законодавства.

Ми можемо виконати детальний розрахунок ІТНВПВ втрат та технологічних витрат води; розробити/скорегувати технологічний регламент підприємства, включивши до нього визначені технологічні витрати питної води.

 

За детальнішою інформаціє можна звертатись до співробітників інституту за тел./факс (044) 248-23-23; e-mail: info@nikti.org.ua