Проекти лабораторій

Розробка проектів для улаштування лабораторій аналізу якості води

 

Визначення необхідного обладнання. Згідно із переліком показників (що підлягають контролю на даному об’єкті), встановлених регіональними або місцевими органами СЕС відповідно до чинних Державних санітарних норм та правил «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною», розробляється оптимальний варіант оснащення лабораторії, здійснюється планування робочого місця відповідно до норм ергономіки та техніки безпеки і т.д.

При проектуванні лабораторій контролю якості води виникають певні складності з розробкою окремих частин проекту, зокрема внаслідок необхідності зберігання отруйних речовин, необхідності підведення газів до аналітичного обладнання тощо. Наш інститут має значний досвід як розробки проектно-кошторисної документації з будівництва (реконструкції, переобладнання) лабораторій, так і розробки «найбільш проблемних» частин (технологічна, вентиляція тощо) у співпраці з генпідрядниками.

Здійснення супроводу розроблених проектів під час сертифікації лабораторій.

За детальнішою інформацією  звертайтесь до співробітників інституту за тел./факс (044) 248-23-23; e-mail: info@nikti.org.ua