Пілотні та передпроектні дослідження

Пілотні та передпроектні дослідження

Забезпечення населення якісними послугами з питного водопостачання та водовідведення є першочерговим завданням будь-якого підприємства ВКГ. Однак, більшість існуючих систем водопідготовки та очищення стічних вод на сьогоднішній день не забезпечують дотримання нормативних вимог щодо якості питної води або стоків. Для вирішення даного питання та покращення якості надання послуг необхідно проводити реконструкцію існуючих систем або будівництво нових. Проведення пілотних або передпроектних досліджень дозволить обрати оптимальне рішення для подальшої розробки відповідної проектно-кошторисної документації.

Наш інститут має значний досвід в подібних роботах, зокрема: проведення досліджень для вибору оптимального методу знезараження питної води в м. Харкові, проведення досліджень щодо ефективності застосування порошкоподібного активованого вугілля та гранульованого активованого вугілля в м. Миколаєві тощо.

Інститут має власну обладнану всім необхідним лабораторію для проведення експериментів. Крім того, при проведенні досліджень наші спеціалісти проводять розрахунок економічної доцільності впровадження того чи іншого варіанту.

За детальнішою інформацією  звертайтесь до співробітників інституту за тел./факс (044) 248-23-23; e-mail: info@nikti.org.ua