Повідомити про корупційне правопорушення

ДП “НДКТІ МГ”  співпрацює із особами, які добросовісно повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції». Особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, перебувають під захистом держави.

Ви можете залишити відповідне повідомлення, інформація в якому стосується конкретної особи та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Всі повідомлення розглядаються уповноваженим підрозділом з питань запобігання та виявлення корупції в порядку визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

Повідомлення про порушення вимог цього Закону можу бути здійснено працівником відповідного органу без зазначення авторства (анонімно).

Зразок «Повідомлення про корупцію»

Повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством України.

Інформація про структурний підрозділ, до якого можна повідомити про вчинення працівниками корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції»:

Найменування уповноваженого підрозділу з питань запобігання та виявлення корупції: Відділ з питань запобігання та виявлення корупції.

Юрисконсультант юридичного сектору

Ткаченко Руслан Юрійович

Номер телефону: (044) 248 23 08.

Телефон працює:

понеділок — четвер з 09.00 до 15.00, п’ятниця з 09.00 до 16.45.

Субота, неділя — вихідні дні.

Поштова адреса: 01601, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35.

Електронна адреса: anti-corruption@nikti.org.ua