Розробка документації

Розробка проектно-кошторисної документації, техніко-економічних обґрунтувань (ТЕО) будівництва, технологічних частин проектів з будівництва, реконструкції і розвитку водоочисних станцій, окремих споруд, схем обробки промивних вод, систем знезараження води, насосних станцій, водоводів тощо

 

Виготовлення повного комплексу проектно-кошторисної документації на будівництво і реконструкцію водопровідних очисних станцій, споруд обробки промивних вод, насосних станцій, водоводів та інших об’єктів ВКГ передбачає проектування «під ключ», починаючи від допомоги у розробленні технічного завдання на проектування до виготовлення всієї документації, участі в її узгодженні і здійснення авторського нагляду за процесом будівництва.

Розробка окремих стадій проектування (техніко-економічного обґрунтування, проекту, робочої документації) – може здійснюватися у відповідності не тільки до вітчизняних вимог, але й до вимог міжнародних фінансових установ.

Проведення передпроектних робіт – оцінка стану наявних очисних споруд, визначення можливості впровадження тієї чи іншої технології, підбір оптимальної технологічної схеми, проведення пілотних досліджень.

Розробка технологічної частини проектів  будівництва і реконструкції об’єктів ВКГ може здійснюватися і у випадку, коли генеральне проектування виконано іншою організацією.

Перелік проектів, повністю виконаних нами: будівництво станції знезалізнення води продуктивністю 40 тис. м3/добу для м. Львів (використані запатентовані інститутом спеціальні конструкції металевих безнапірних фільтрів); реконструкція водоочисної станції і будівництво НС ІІ-підйому в м. Комсомольськ Полтавської області; реконструкція водоочисних споруд у м. Корсунь-Шевченківський, м. Трускавець, м. Новоград-Волинський; відновлення водоводу в м. Євпаторія, м. Чернівці, м. Севастополь та м. Калуш.

Високий рівень виконання проектних робіт зумовлений:

°  участю у роботі проектної групи спеціалістів-технологів з очищення води;

°  багаторічним досвідом роботи з водоканалами;

°  проектуванням за встановленими державними розцінками;

°  повною відповідністю розроблених проектів вимогам чинних нормативів;

°  подальшим супроводом розроблених проектів під час проходження експертизи.

За детальнішою інформацією  звертайтесь до співробітників інституту за тел./факс (044) 248-23-23; e-mail: info@nikti.org.ua