Інвестиційні програми

Розробка інвестиційних програм 

 

Інвестиційна програма – план використання коштів на здійснення необхідних інвестицій з визначенням об’єктів та обсягів інвестування (включаючи придбання та встановлення будинкових засобів обліку води), джерел фінансування та графіка виконання інвестиційних заходів на плановий період чи більш тривалий термін (з визначенням окремо показників планового періоду) з відповідними техніко-економічними розрахунками та обґрунтуваннями, що підтверджують доцільність та ефективність передбачуваних інвестицій. Інвестиційні програми розробляються з метою забезпечення сприятливого інвестиційного клімату, розвитку соціальної й ринкової інфраструктури.

Наявність схваленої Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, інвестиційної програми є обов’язковою умовою для отримання кредитних коштів міжнародних організацій під гарантії уряду.

Відділ успішно займається розробкою інвестиційних програм. На протязі останніх років було розроблено ряд інвестиційних програм, що повністю відповідають встановленим вимогам та були схвалені Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг.

За детальнішою інформацією  звертайтесь до співробітників інституту за тел./факс (044) 248-23-23; e-mail: info@nikti.org.ua