Розробка ТЕО

Розробка техніко-економічних обґрунтувань (ТЕО)

Розвиток проектів, які стосуються водопостачання та водовідведення мають вагоме значення у забезпеченні благополуччя населення. Щоб забезпечити належне функціонування новостворених проектів, необхідна фінансова підтримка  міжнародних та вітчизняних банків.

Техніко-економічне обґрунтування (ТЕО) є одним із основних документів для отримання інвестицій на розвиток проекту від українських та міжнародних банків. Тому важливою є розробка і оформлення документу у відповідності до вимог цільової організації. Варто зазначити, що вітчизняні та європейські банки висувають різні вимоги до ТЕО, тому при розробці документів потрібно враховувати дані особливості.

Наш інститут має значний досвід у створенні ТЕО, спеціалісти володіють актуальною інформацією стосовно вимог щодо складання документації за державними і європейськими зразками. Наші фахівці розробляють документи згідно ДБН А.2.2-3-2012, а також проводять оцінку вартості розробки, розрахунок економічного ефекту від впровадження, розрахунок повернення кредитних коштів відповідно до вимог міжнародних організацій. Після завершення розробки ТЕО надається підтримка у подачі документів на отримання кредиту від МФО.

Інститут надає послуги з розробки техніко-економічних обґрунтувань (ТЕО) у відповідності до вимог чинного законодавства України та вимог міжнародних фінансових організацій.

За детальнішою інформацією звертайтесь до співробітників інституту за тел./факс (044) 248-23-23; e-mail: info@nikti.org.ua