Створення ГІС, гідравлічні розрахунки

Створення ГІС та проведення гідравлічних розрахунків

Фахівці нашого інституту мають досвід з моделювання систем водопостачання та водовідведення, проведення гідравлічних розрахунків, їх повної інтеграції з ГІС. Ми розробляємо комплексні рішення для створення та впровадження ГІС на підприємствах ВКГ «з нуля», а також проводимо удосконалення вже існуючих на підприємстві систем.

Для вашої зручності спеціалісти проведуть навчання співробітників компанії щодо подальшої роботи з програмним забезпеченням ГІС. Після виконання замовлення наші фахівці надають технічну підтримку створеної системи.

Спеціалісти нашого інституту мають досвід роботи з різним програмним забезпеченням, наприклад: ArcGis, Epanet, MikeUrban тощо. Всі розрахунки надаються у доступному і зрозумілому вигляді відповідно до технічного завдання замовника. Під час розробки ГІС проводяться проміжні презентації продукту.

Ми готові надати послуги зі створення геоінформаційних систем (ГІС) та проведення гідравлічних розрахунків для вашого підприємства на договірних засадах.

За детальнішою інформацією звертайтесь до співробітників інституту за тел./факс (044) 248-23-23; e-mail: info@nikti.org.ua